فروش رنگ نیپون | رنگ نیپون 1 رنگ در صدر رنگ‌ها

رنگ نیپون 1 رنگ در صدر رنگ‌ها

رنگ نیپون 1 رنگ در صدر رنگ‌ها: رنگ‌ها از گذشته تا امروز، در زندگی انسان‌ها، معجزه‌گر بوده‌اند. انسان‌هایی که توانایی دیدن رنگ‌ها را دارند نسبت به افرادی که مشکل بینایی یا کوررنگی دارند، زندگی شادتر و زیباتری را تجربه می‌کنند.

تحقیقات زیادی در زمینه ارتباط رنگ با احساسات انسان وجود دارد. تحقیقاتی که اثر رنگ بر احساسات انسان‌ها را ثابت کرده‌است. ما در برند نیپون، به عنوان عضوی از یک خانواده بزرگ، برای شما دنیایی از تنوع رنگ را به ارمغان آورده‌ایم. رنگ‌هایی که با فرمول‌های تخصصی، بهترین تصویر از رویای شما را به نمایش می‌گذارند.
شرکت نیپون در کرج و تهران، با شعار رنگ نیپون 1 رنگ در صدر رنگ‌ها، دنیایی از تنوع رنگ را به مخاطبان خود، بخشیده است. پخش رنگ مرکزی با فروش رنگ نیپون و فرمول تخصصی، رنگ دلخواه شما را به بیاد ماندنی‌ترین رنگ تبدیل می‌کند و شاهکار حضور رنگ و خلاقیت را بر روی دیوارهای شما، به نمایش می‌گذارد.

رنگ نیپون در پخش رنگ مرکزی
رنگ نیپون در پخش رنگ مرکزی

پیشینه رنگ نیپون

در اوایل سال 1881، آقای موتکی جوجیرو، اولین شرکت خود را با عنوان شرکت نیپون، در ژاپن تاسیس کرد. شرکت رنگ نیپون همچنان در صدر بزرگ‌ترین تولید کننده رنگ و فروش رنگ نیپون در آسیا قرار دارد. این شرکت رتبه دوم تولید رنگ باکیفیت در سراسر جهان را ازآن خود کرده است.

در سال 2015، شرکت رنگسازی نیپون در ایران تاسیس و پخش و فروش رنگ نیپون سبب گردید این رنگ به یکی از پرطرفدارترین برندهای رنگ در ایران تبدیل گردید. این شرکت چند ملیتی با سرمایه گذاری در سایر کشورها، در مدت زمان کمی توانست گوی سبقت را از رقبای تجاری خود در سراسر جهان برباید و به یکی از بهترین برندهای رنگ در جهان تبدیل گردد.

معرفی انواع رنگ نیپون

شرکت چند ملیتی نیپون، تولید کننده انواع رنگ‌های صنعتی و ساختمانی است. رنگ‌های تولید شده در این شرکت در چهار دسته رنگ پرایمر، آکریلیک، رنگ پلاستیک و رنگ روغن، تقسیم‌بندی شده‌اند که در ادامه به شرح خصوصیات هر یک خواهیم پرداخت.

 

انواع رنگ نیپون
انواع رنگ نیپون

رنگ پرایمر نیپون و مزایای آن

رنگ پرایمر از افزایش مصرف رنگ به خصوص در سطوحی که درزها و فرو رفتگی‌های بسیاری دارند، جلوگیری می‌نماید. پرایمر به لایه آستر معروف است و بهترین انتخاب برای پوشاندن سطوح زبر یا ناهمگون است.

این رنگ در مراحل اولیه رنگ آمیزی، بر روی سطح زده می‌شود و پس از اینکه به طور کامل خشک شد، رنگ اصلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. درحقیقت مزیت و اهمیت رنگ پرایمر، صرفه‌جویی در رنگ آمیزی، صاف و یک دست کردن سطوح و خاصیت ضد زنگ بودن است.

این رنگ برای فلز و چوب‌ نیز مانند چسب عمل می‌کند و باعث می‌شود تا رنگ به خوبی بر روی این نوع سطوح قرار بگیرد. پرایمرها انواع گوناگونی دارند که بهتر است نسبت به نوع سطح، از پرایمر ویژه سطح مورد نظر استفاده نمایید. شرکت فروش رنگ نیپون این رنگ را به راحتی در اختیار مشتریان  قرار می دهد.

به طور مثال پرایمر مخصوص کاشی با پرایمر مخصوص فلز یا چوب، قطعا تفاوت دارد و همین موضوع کمک می‌کند تا رنگ دوام بهتری داشته باشد. از خصوصیات مهم رنگ پرایمر موارد زیر هستند:

 • محافظت از سطوح
 • ضد زنگ
 • مقاومت شیمیایی سطوح
 • صاف و یک دست کردن سطوح ناصاف و زبر

 

رنگ آکریلیک و خصوصیات رنگ آکریلیک نیپون

اگر چه رنگ آکریلیک یکی از پرطرفدارترین و محبوب‌ترین رنگ‌های ساختمانی است اما استفاده نادرست آن، می‌تواند باعث ضرر مالی بسیاری برای شما گردد.
در حقیقت اشتباه برخی از مشتریان این است که به دلیل محبوبیت این نوع رنگ، از آن در تمامی بخش‌های داخلی و خارجی استفاده می‌کنند. باید توجه داشته باشید که خرید رنگ آکریلیک، مناسب همه بخش‌ها و سطوح‌های ساختمان نیست و در صورت عدم توجه به این نکته، امکان پوسته پوسته شدن رنگ، تغییر و یا عدم چسبندگی بر روی سطوح وجود دارد.
برای جلوگیری از این موضوع، می‌توانید از مشاوران شرکت رنگ نیپون جهت مشاوره رایگان کمک گرفته و از آن‌ها بخواهید تا موارد مصرف و کارآیی رنگ آکریلیک را برایتان به خوبی توضیح بدهند.

همان طور که می‌دانید رنگ آکریلیک نیز به سه دسته تقسیم می‌شود. انواع رنگ آکلریلیک در سه نوع مات، مات ویژه و همچنین نیمه براق وجود دارد که در همه آن‌ها از بهترین رزین آکریلیک آب پایه استفاده شده است. از خصوصیات این رنگ می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • چسبندگی قوی
 • شست و شوی راحت و بدون دردسر
 • غیر قابل اشتعال
 • پوشش‌دهی بسیار بالا
 • مناسب برای سطوح سیمانی، گچ و آجر

خصوصیات رنگ پلاستیک نیپون

انواع رنگ پلاستیک، شامل رنگ تمام پلاستیک و رنگ نیمه پلاستیک می‌باشد. رنگ‌های تمام پلاستیک مقاومت شگفت انگیزی در برابر آب دارند و شاید بتوان گفت بهترین انتخاب برای رنگ آمیزی در شهرهای جنوبی و شمالی با درجه شرجی بالا هستند.

البته فراموش نکنید که رنگ پلاستیک قابل شست و شو نیست همین ویژگی باعث شده است تا افراد کمتری این رنگ را برای رنگ آمیزی ساختمان و وسایل استفاده نمایند. در حقیقت این رنگ از نوعی لاتکس با عنوان رزین امولسیونی پلی وینیل اسات به دست آمده است. خصوصیات رنگ نیمه پلاستیک و پلاستیک نیپون از قرار زیر هستند:

 • قیمت مناسب
 • امکان استفاده در رنگ آمیزی ساختمان
 • مقاومت در برابر آب (رنگ تمام پلاستیک)
 • پوشش دهی بسیار بالا

انواع رنگ پلاستیک را در بخش فروش رنگ نیپون سفارش دهید.

 

رنگ روغن نیپون و خصوصیات آن

برعکس رنگ‌های پلاستیک، رنگ روغن هم قابلیت شست و شوی بالایی دارد و هم ضد آب است. فروشگاه رنگ نیپون، تولید کننده انواع رنگ روغن با خاصیت تمیزکنندگی و شست و شوی بالا است. رنگ روغن در سه دسته‌ی رنگ روغن براق، رنگ روغن مات و رنگ روغنی نیمه مات قرار داده شده است و در فروش رنگ نیپون  و انتخاب هر کدام از این رنگ ها توسط مشتری دست شرکت را باز گذاشته است.

مزایای رنگ روغن نیپون

 • تنوع رنگی بالا
 • چسبندگی و مقاومت بالا
 • پوشش دهی فوق العاده
 • قابل شست و شو و تمیز کردن
 • مقاوم در برابر رطوبت، سایش و تغییرات آب و هوایی
 • مقاوم در برابر انواع حلال هیدروکربنی

خرید انواع رنگ آکریلیک نیپون

خرید انواع رنگ آکریلیک در پخش رنگ مرکزی از جمله رنگ آکریلیک مات، نیمه مات و نیمه براق به صورت اسپری، خمیر رنگ و همچنین پرایمر آکریلیک امکان‌پذیر است. این رنگ به دلیل تنوع و قابلیت بالا، از جمله رنگ‌های پرطرفدار است.

برای خرید انواع رنگ آکریلیک تنها کافی است که با انتخاب سطح مورد نظر، دنیایی از رنگ‌ها و اسپری‌های رنگ آکریلیک را پیش روی خود ببینید. به طور مثال یکی از گزینه‌های شما برای انتخاب رنگ آکریلیک مناسب برای دیوارها و سطوح آجری، رنگ آکریلیک مات پلیتکس برتر است.
برای انتخاب و خرید انواع رنگ آکریلیک تنها نیاز است که از گزینه فیلتر، رنگ آکریلیک و سپس سطحی که می‌خواهید بر روی آن کار کنید را انتخاب نمایید. سفارش خرید رنگ آکریلیک را در می توانید در بخش فروش رنگ نیپون پخش رنگ مرکزی ثبت نمایید.

نکات مهم در رنگ آمیزی ساختمان و سایر سطوح

آشنایی با نکات مهم در زمینه رنگ آمیزی ساختمان، به شما کمک می‌کند تا با اطلاعات دقیق خود، کیفیت و تمیزی کارتان را دو برابر کنید. این نکات از جمله موارد مهم هستند که باعث دوام رنگ آمیزی و مقاومت آن‌ها در برابر شرایط مختلف می‌گردند.

 • استفاده از پرایمر را در رنگ آمیزی فلز، چوب و کاشی جدی بگیرید.
 • برای انتخاب رنگ، از پالت رنگ نیپون استفاده کنید تا نسبت به انتخاب رنگ دلخواه، مطمئن باشید.
 • قبل از رنگ آمیزی، نسبت به آماده سازی سطوح مطمئن گردید.
 • در صورت مشکل در آماده سازی سطوح، حتما نسبت به رفع ایرادات با مشاوران ما تماس گرفته و راه‌حل‌های لازمه را دریافت نمایید.
 • حتما از رنگ مناسب هر سطح برای رنگ آمیزی آن سطح استفاده نمایید.
 • برای رنگ آمیزی سطوح PVC حتما از رنگ‌های پلی یورتان استفاده نمایید.
 • برای رنگ آمیزی لوازم چوبی، رنگ‌های آکریلیک و روغنی براق را انتخاب کنید.
 • برای رنگ آمیزی دیوارهای با گچ خام حتما قبل از رنگ آمیزی پرایمر و بتونه کاری را فراموش نکنید.
 • در هنگام خرید رنگ، شرایط آب و هوایی منطقه خود را در نظر بگیرید.

 

آماده سازی سطح
آماده سازی سطح

 

نکته: در ارتباط با نکته آخر، نیاز به توضیح است که شرایط آب و هوایی در انتخاب رنگ بسیار حائز اهمیت است. آب و هوای مرطوب، خشک و شرجی، در انتخاب رنگ مناسب، تاثیرگذار هستند.

این نوع آب و هوا، رنگ‌های مقاوم و باکیفیت بالا را نیاز دارند. فراموش نکنید که آفتاب و گرمای زیاد نیز، در پوسته پوسته شدن رنگ، کدر و کم رنگ شدن رنگ‌ها تاثیرگذار است. پس توجه به این نکته، ماندگاری و دوام کار شما را به مراتب بیشتر خواهد کرد.

قیمت رنگ ساختمانی نیپون

گاهی با گلایه و شکایت‌های بسیاری از طرف مشتریان نسبت به قیمت فروش رنگ نیپون و موارد دیگر، مواجه می‌گردیم. خرید رنگ نیپون از فروشگاه‌های معتبر، در دو نوع ایرانی و خارجی وجود دارد.

شما می‌توانید با توجه به هزینه‌ای که قرار است برای رنگ ساختمانی خود در نظر بگیرید، نسبت به خرید رنگ نیپون خارجی و یا اطلاعات خرید و فروش رنگ نیپون ایرانی اقدام کنید. لازم به ذکر است که وظیفه‌ی فروشنده، توضیح کامل جهت ارائه رنگ دلخواه شما است.

ما در شرکت رنگ نیپون، انواع رنگ‌ها با دایره قیمتی متفاوت را در اختیار مشتریان قرار می‌دهیم. با این کار مشتری می تواند به راحتی رنگ دلخواه خود را انتخاب و نسبت به کارآیی، جنس، کیفیت و سایر ویژگی آن، اطلاع کامل داشته باشد. این موضوع به ما کمک کرده است که در طی سال‌های فعالیت خود، بهترین خدمات را در زمینه فروش رنگ نیپون ارائه داده و رضایت مشتری را کسب نماییم.

 

مرکز خرید رنگ ساختمانی نیپون

پخش رنگ مرکزی، مرکز خرید انواع رنگ‌های ساختمانی نیپون است. ما در پخش رنگ مرکزی، مشاوره‌های آنلاین و حضوری در زمینه فروش رنگ نیپون، انتخاب رنگ، ترکیب رنگ و نقاشی حرفه‌ای ساختمان را ارائه می‌دهیم.
همانطور که در بالا نیز اشاره داشتیم، شعار «رنگ نیپون 1 رنگ در صدر رنگ ها»، شعاری برگرفته از کیفیت، رضایت مشتری و ماندگاری رنگ‌های نیپون در طی این سال‌ها بوده است.

خدمات خرید و فروش رنگ نیپون در پخش رنگ مرکزی

 • ارائه دهنده‌ی رنگ های ساختمانی باکیفیت
 • مرکز خرید انواع رنگ‌های ساختمانی، با قابلیت دوام و ماندگاری بالا
 • مشاوره رایگان غیرحضوری و حضوری
 • ارائه خدمات نقاشی حرفه‌ای ساختمانی
 • ارسال رنگ به تمامی نقاط ایران
راه‌های ارتباطی با پخش رنگ مرکزی در کرج

شعبه مرکزی : کرج – کمالشهر – بلوار شورا – کوچه سوم – سمت راست درب دوم
شعبه 1 : کرج – میانجاده – ابتدای بلوار حدادی
شعبه 2 : کرج – بعد از سه راه پست خانه
شعبه 3 : تهران – خیابان معدنی جنوبی نرسیده به چهار راه نظام آباد

تلفن:

026-34712295 / 026-34712281