رنگ مالریت کاپارول

رنگ مالریت کاپارول

شرکت مالریت کاپارول با سابقه ای دیرین و با استفاده از بهترین دستگاه های روز دنیا با کیفیت ترین رنگ ها را بر پایه آب با پوششی بسیار قوی تولید می کند، و به علت عدم کاربرد حلال آلی و مضر، استفاده از آن رو به افزایش است.

خصوصیات رنگ مالریت کاپارول

رنگ مالریت کاپارول یک رنگ امولسیونی پایه‌ آب بر اساس رزین‌های آکریلیک با قدرت پوشش بسیار خوب و کاملا قابل شستشو برای استفاده در سطوح داخلی است. این محصول سازگار با محیط زیست بوده و فاقد حلال (تینر) و بوی نامطبوع می‌باشد.
وجود رزین آکریلیک در رنگ های مالریت کاپارول هم سرعت عمل را بالا برده و هم سطح کار سریع خشک می شود. رنگ مالریت خیلی زود خشک می شود و در نتیجه قابلیت اجرای سریع را دارد.
رنگ مالریت با دارا بودن ویژگی‌های فوق، محصولی ایده‌آل برای رنگ‌ آمیزی منازل، مدارس، بیمارستان‌ها، هتل‌ها، ادرات و مانند آن است؛ به صورتی که محل به سرعت رنگ‌آمیزی شده و بلافاصله قابل بهره‌برداری است.
در صورتی که رنگ آکریلیک مالریت کاپارول را بر روی گچ اجرا می نمایید، بهتر است ابتدا از پرایمر زیرکار یا آستر آکریلیک استفاده نمایید، تا قدرت چسبندگی رنگ آکریلیک بالاتر رود.

رنگ مالریت کاپارول
رنگ مالریت کاپارول

رنگ مالریت آنتی باکتریال کاپارول

مالریت W یک رنگ امولسیونی پایه‌ آب ضدباکتری حاوی یون‌های نقره بر اساس رزین‌های آکریلیک برای
استفاده در سطوح داخلی می‌باشد. مالریت W دارای قدرت پوشش خوبی است و قابل شستشو است.
این محصول فاقد بوی نامطبوع، حلال (تینر) و پلاستی‌سایزر بوده و سازگار با محیط زیست می‌باشد. رنگ مالریت به سرعت خشک می‌شود و لذا قابلیت اجرای سریع را دارد.

مالریت W به علت دارا بودن ترکیبات نانو نقره و ترکیبات ضدباکتری غیرمضر، نسبت به طیف وسیعی از
باکتری‌های هوازی، بی‌هوازی و قارچ‌های موجود در محیط‌ زندگی انسان و بخصوص محیط‌های بیمارستانی مانند اشریشیا کلای (Escherichia Coli)، استافیلوکوک ارئوس (Staphylococcus aureus)، و سودوموناس آئروژینوزا (Pseudomonas aeruginosa) مؤثر بوده و برای استفاده در محیط بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها، مطب پزشکان و مانند آنها گزینه مناسبی است.

رنگ مورسکو کاپارول

مورسکو یک رنگ پایه‌ آب بر اساس رزین‌های ویژه سیلاکریل، برای استفاده روی سطوح صاف یا دارای بافت، در فضاهای خارجی ساختمان می‌باشد. فرمولاسیون منحصـربفرد سیلاکریل باعث خصـوصیات فیزیکی بهینه‌ای از جمله حفاظت در برابر رطوبت، قابلیت تنفس، مقاومت در برابر شرایط آب و هوا، مقاومت در برابر گچی شدن، چسبندگی خوب به سطح، در رنگ مورسکو گردیده است.

 

چگونگی رنگ کردن دیوار  رنگ نانو  انواع برند رنگ ساختمانی  رنگ ساختمانی